Het is een hele tijd geleden dat er een grote feesttent in Spaubeek stond: voor het laatst in 2019 toen schutterij St. Laurentius haar laatste schuttersfeest organiseerde en 400-jarig bestaan vierde. Maar binnenkort is het weer zover. Houdt u van plezier maken, muziek en Limburgse cultuur dan bent u van 13 t/m 17 mei van harte welkom op de feest 5-daagse Sjpas in Sjpaubik.

Woensdag  13 mei is er om 19.00 uur Diva-kienen, een avond vol plezier, spanning, topprijzen en diva vibes. Hemelvaartsdag 14 mei vanaf 12.00 uur Frühschoppen met de Böhmerwaldkapel: Böhmische en Egerländer blaasmuziek op het hoogste niveau. Met accordeonist Jo Lahoye is er  die middag nog meer muziek met dat prachtige Limburgse accent.
Vrijdag 15 mei worden vanaf 19.00 uur de jubilerende schutters in het zonnetje gezet, waarop een spetterende Limburgse avond volgt met Marleen Rutten, Danny Pouwels en John Tana. Alles op een hilarische wijze aangevoerd door de Knöppele.
Zaterdag 16 mei 20.00 uur: Sjpaubik Rock(t) met Mother Mercury, Europa’s meest authentieke Queen tribute band: they WILL rock you! Ready Freddie? Verder: Hard2Get: poppy, energiek, dansbaar & 100% party power.
Zondag 17 mei vanaf 12.00 uur het hoogtepunt, het bondsschuttersfeest. Twintig schutterijen in een prachtige optocht door de dorpskern en op het feestterrein muziek-, exercitie-, schoonheids- en schietwedstrijden. Natuurlijk ook op deze dag muziek: levendige zang, scheurende gitaren en keiharde grooves; Ton!ght blaast het publiek compleet omver. Maar ook de onvermijdelijke polonaise. Het is immers pas echt feest als Big Benny is geweest. De entree is alle dagen vrij, behalve op zaterdag als Sjpaubik rockt (voor meer informatie, tickets en kienkaarten: www.sjpasinsjpaubik.nl).